SVĚTELNÁ OSOBNOSTNÍ BRÁNA SRDEČNÍ DUŠE, ČAKRA VŮLE ŽÍT SPRÁVNĚ.

HRUDNÍ ČAKRA

©

SVĚTELNÁ OSOBNOSTNÍ BRÁNA 

ČAKRA SRDEČNÍ DUŠE

ČAKRA VŮLE ŽÍT SPRÁVNĚ

BRÁNA INTUICE

HRUDNÍ ČAKRA

Nejdůležitějším faktorem pro otevření 5. brány do telepatické komunikace s našimi strážnými duchy a k hadí a dračí síle je PRAVDIVÁ KOMUNIKACE.

Modli se o pravdu ve svém životě, aby jsi ji vždy rozpoznal.

Čím více lží ovlivňuje tvůj život, tím více se ti kazí intuice poznat, co je správně. Pokud žiješ ve lži, ničí ti to smysly a tím se ničí i tvoje správné instinkty, které tě chrání před zločinem.

Pokud se chceš vyhnout zločinu ve svém životě, mluv pravdu a vyjadřuj se přesně. Nepřipusť žádnou lež, neboť by se ti kazily smysly, paměť, intuice i instinkty a byl byl v nebezpečí nemoci, úrazu a toho, že by do tvého života snadno mohl přijít zločin.

MODLI SE O TO, ABY K TOBĚ PŘICHÁZELO PRAVDA A ABYS JÍ MOHL PŘEDÁVAT DÁL. LEŽ VEDE DO NEMOCI, ŽALU A BEZNADĚJE A SMRTI.

KOMUNIKACE BY MĚLA BÝT VĚDOMĚ MÍROVÁ A BEZPEČNOSTNÍ, ALE JE NUTNÉ UMĚT POUŽÍVAT VŠECHNY VÝRAZOVÉ PROSTŘEDKY, ŽÁDNÉ SI NEZAKAZOVAT, ABY NÁS NEMOHLO V ŽIVOTĚ NIC PŘEKVAPIT.

Člověk, který není zvyklý na jadrný či sprostý, vulgární výraz, trpí citovým traumatickým šokem, pokud na něj někdo náhle a nespravedlivě použije vadný hanlivý výraz. JE V ŠOKU A TĚŽKO SE VYROVNÁVÁ SES ITUACÍ, KTEROU NEZNÁ A NEDOKÁŽE SI JÍ VYSVĚTLIT SPRÁVNĚ. Proto komunikace všech směrů trénujeme, aby nás nic nepřekvapilo a abychom si uvědomovali jasně alert kdo je v právu, pokud někdo někoho častuje urážkami.

Dávejte si pozor na všechny výrazy, protože se v etheru třídí a vrací se vám zpět. Nepoužívejte některá slova nadměrně, je to nepříjemné v řeči a není je pak kam použít a jejich vliv můžete vnímat jako marnost životní, cesty, které nikam nevedou, nudu a neschopnost to nějakou dobu změnit.

VYJADŘUJTE PŘESNĚ SVOJE PŘÁNÍ A PIŠTE SI JE A DÁVEJTE NAJEVO SVOJE ZÁMĚRY A CÍLE, ABY OSTATNÍ VĚDĚLI KAM SMĚRUJETE A MOHLI SE K VÁM PŘIPOJIT TI, CO MAJÍ ZÁJEM SPOLUPRACOVAT NA VAŠICH ZÁMĚRECH.

Pokud trpíte na potíže hlasivek a krku, mandlí a uzlin na krku a uší, souvisí to s energiemi v pánvi a v sexuálních orgánech. Znamená to, že nemáte správně sensuální sexualitu a potřebujete něco vyřešit vztahově. To mohou mít i děti a v takovém případě musí s nimi rodiče pracovat na uzdravení oblasti krku i oblasti pánve. Provádět očisty, cvičení a zlepšovat vztah k dětské sexualitě a vědomí o tom jak vzniká nový člověk.

Pánev je reflexně propojená na krční mandle, ve kterých se kumuluje v průběhu života našimi zásluhami o nirvánu obrovské množství magnetických částic, které nám potom do života přitahují partnera tím, že máme správné vášnivé chutě na jeho tělo. Pokud bychom mandle měli v nepořádku, poranili bychom si je nebo nám je někdo odňal, sexuální apetit po partnerově těle se nespíná. Mandle částečně dorůstají a magnety se mohou kumulovat i v malém množství tkáně, ale není moudré nechávat si mandle poškodit operativně. každé mandle jsou vyléčit správnou detoxikací těla.

Pokud trpíte na potíže v oblasti krku, musíte udělat očisty sexuálních orgánů stříbrem koloidním a musíte vyčistit tělo od parazitické nákazy, což se nejlépe děje ořešákem královstvím po dobu 3 měsíců a alkalizací. Můžete použít hodně zelenou chlorellu pyrenoidosu v dávce 2x 12 x 200mg denně dlouhodobě. Není od věci předtím použít projímadlo FORLAX a pořádně si vypráznit střevo a potom jej osadit bílými jogurty a alkalickou stravou mléčnou a zeleninovými šťávami jako je karotka 30 - 60ml a červená řepa 30ml denně nalačno. Velice vhodná je bílá ředkev, zelí a syrová brambora na lžičku šťáva denně jednu po dobu 3 týdnů pro slinivku břišní. Bramboru nastrouhejte a dostaňte z ní jednu lžičku šťávy nalačno. Jezte bílé kedluby.

Pokud zlobí mandle, můžete si dávat po dobu maximálně 3 týdnů plátek zázvoru oloupaného do úst a vycucat a vyplivnout. Zázvor nepolykáme.

©