JAK SPRÁVNĚ MEDITOVAT, ABY SE VÁM OTEVŘELY MATRIXOVÉ BRÁNY DOBRA VAŠEHO

 DO TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE VŠEHOBYTÍM.

JAK SPRÁVNĚ MEDITOVAT ZA ÚČELEM OTEVŘENÍ ČAKROVÝCH BRAN DO TELEPATICKÉ KOMUNIKACE SE STRÁŽNÝMI DUCHY A MATKOU ZEMÍ BOHEMIÍ.

POZICE, KTEROU VIDÍTE NA OBRÁZKU, NENÍ MEDITAČNÍ.

Byla původně určena jako cvičení ke zprůchodnění čakrových bran a jako prosba o přízeň. Nesedíme v ní, pokud je nám nepříjemná, stačí vyjádřit modlitbu a uvědomit si, že musíme mít rovnou páteř, která je správně osvalená a rovný postoj, aby k nám proudila pravda pravd a v telepatické komunikaci nám to nedávalo interference.

Tatp pozice je určena k vyjádření modlitem, které bereme vážně a měla by byý pronesena směrem ke slunci. Pokud chcete meditovat, dělá se to jinak.

MEDITAČNÍ POZICE JE ZÁSADNĚ VLEŽE NA ZÁDECH V PŘÍJEMNÉ POKOJOVÉ TEPLOTĚ, IDEÁLNĚ S OTEVŘENÝM OKNEM, V TICHU, RUCE NA TŘÍSLECH NEBO NA BRÁNICI, ZAVŘENÉ OČI.

V této pozici ležíme a na úvod meditace posloucháme HYMNU NIRVÁNY LÉČIVÁ POSELSTVÍ HUDBY nebo ÓM CHANTING 432Hz od MEDITATIVE MIND.

Óm Chanting 432Hz je určena pouze do racionální neutrality a nedostanete se k otevření matrixových bran, ale začnete se čistit od negativních myšlenek, na které nechcete v životě neustále narážet. 

Mezitím si pořiďte HYMNU NIRVÁNY.

V první fázi meditace si čistíme mozek od všech myšlenek, které nás sužují. 

Postupně jak meditujeme, tak si začínáme uvědomovat kdo nám svými myšlenkami a slovy ubližoval, kdo nám způsoboval nespravedlivé negativní pocity.

To je velice důležité, abychom si narovnali vztahy se všemi lidmi okolo sebe a poté, když jsme uvědoměni, jaké chován ostatních nás zraňuje, jsme mentálně nezranitelní a žádná slova ani mylšenky nám neubírají životní jednotky. Umíme argumentovat a zbavit se všech pochybností o tom, kdo je v právu.

Nespravedlivé myšlenky a slova na nás nemohou. To byste si měli dát za první správný cíl. Abychom si přenastavili své svědomí kdo komu co vlastně dluží a kdo je komu co povinován. K tomu ovšem musíte znát ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON, který teprve budeme vydávat. Má ho ovšem každý zapsaný v srdci jednoduše jako ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON NENÁSILÍ.

Nesmíme si od druhých brát to, co nám nepatří, ani pocitově, ani emocionáně, ani ekonomicky, ani fyzicky, takovému vztahu se říká smilstvo - falešná přísaha. 

Lidský organismus je perpetum mobile v perpetumflies společenství, ve kterých se nachází, a nabíjí se spravedlivě hrdými příjemnými pocity a nejvíce při sexualitě v hadí a dračí síle.

Nikdo proto nesmí uchvacovat sexuální sílu druhého člověka a držet jí v zajetí a nepečovat o něj. Je sakrální povinností každého muže pečovat o partnerku ve vztahu. Žena je receptivní a je závislá na tom jak s ní její partner mentálně, sexuálně a pocitově- emocionálně zachází. Má před ním mluvit pocitovou pravdu a vyžadovat absolutně oddanou péči, kterou mu pak vrací. za nepovedené vztahy vždy může podle matrixových pravidel muž, protože žena byla koncipována jako jeho doplněk a je pocitově závislá na správném odpanění. Pokud to muž neudělá, nevznikne mu sakrální milenka a tudíž má právo ho opustit. 

Pozná to pode toho, že v páru nesepne hadí a dračí sexuální síla. Muž má na to rok v zasnoubení a páry by se měli brát až poté, co hadí a dračí síla sepne. Pokud je muž tantravelmistr, může to být napoprvé. Tantravelmistrovství se musí naučit, je to soubor chování k ženě a sexuální techniky.

V hadí a dračí síle se telepatické komunikace otevírá též a je to mystický zážitek. Ladění na matroxovou hudbu 432Hz se však nikdo nevyhne. Jde o sjednocení lidstva ve vidění etheru a je to nutné.

Nikdo není povinován setrvávat ve vztahu, ve kterém se mu ubližuje a ve kterém hadí a dračí síla nesepla. Znamená to, že partneři nepatří k sobě, že se nejedná o absolutní duální pár.  Takových partner máme 25 celkově pro všechny inkarnace a máme se hledat.

V případě, že hadí a dračí síla nespíná a nebo nejsme v jakémkoli jiném vztahu spokojeni, máme právo se oddělit a požadovat pocitovné, pokud jsme byli zneužiti.

Jak se správně rozcházet, najdete zde:

www.bohynenirvana.com/rozchod/