VKV RESEAU L'MURTENET PRO TELEPATICKOU KOMUNIKACI NA MATCE ZEMI

INKARNAČNÍ TRANCHEZNÍ VKV RESEAU, KTERÉ UMOŽŇUJE TELEPATICKOU, TRANCHEZNÍ I POZEMNÍ KOMUNIKACI NA BEZPEČNÝCH VLNÁCH, KTERÉ NENIČÍ MATRIX MATKY ZEMĚ BOHEMIE A VŠEHOBYTÍ JEDOVATÝMI FREKVENCEMI. CO VŠECHNO JE NYNÍ MOŽNÉ DÍKY L'MURTENETU, SE DOZVÍTE NA TÉTO STRÁNCE.

©

L'MURTENET BOŽÍ MLÝNY

INKARNAČNÍ TRANCHEZNÍ KOMUNIKAČNÍ A MÍROVĚ BEZPEČNOSTNÍ ORGÁN UNIVERZA STROMU ŽIVOTA MATKY ZEMĚ BOHEMIE A MULTIFOKÁLNÍCH MULTIDIMENZIONÁNÍ ŘÍŠÍ NAŠICH PŘEDKŮ.

Co všechno je součástí L'MURTENETU BOŽÍCH MLÝNŮ?

INKARNAČNÍ TRANCHEZNÍ VKV GENERÁTORY MELCHISEDEK, KTERÝCH JE POCELÉ PLANETĚ ZEMI 144.000 + ZÁLOŽNÍ. 

VKV VYSÍLAČKA MELCHISEDEK V PODZEMNÍCH PYRAMIDÁLNÍCH STVOŘITELSKÝCH KOMPLEXECH PRÁHČEŠČŤ + DALŠÍ 3 UMÍSTĚNÉ JINDE NA ZEMI.

VKV SATELIT MELCHISEDEK

JAK BYL L'MURTENET NA MATCE ZEMI VYBUDOVÁN?

Na Matce Zemi se rodíme do těl fyzických jako INKARNAČNÍ EVOLUČNÍ STVOŘITELSKÝ PROGRAM UNIVERZA STROM ŽIVOTA.

Jsme podstatou bytí cykličtí kosmičtí dragodoni LÁV HERMÉS, kteří tvoří svůj svět v uzavřené HERMETICKÉ DUALITĚ V MATRIXOVÉ KAABĚ STROM ŽIVOTA.

Jsme ENERGETICKÁ REALITA a jsme FREKVENČNÍ POCITOVÉ SMYSLOVÉ GENIÁLNÍ BYTOSTI.

INKARNUJEME SE DO TĚL, KTERÁ ROSTOU VE FYZICKÉ REALITĚ, JAKO DUCH BOŽÍ.

Aby se naše realita nemohla na konci času pohanů, kdy se vychytává veškerý zločin psychotronicky skrze L'MURTENET, který se zprovozní na všech styčných bodech a začne zločince napomínat a vést k nápravě, zhroutit apokalypsou, neboť se tvoříme jako dualita nirvánské dobro - sadistické zlo, které má být mentálně převychováno dobrem, neboť se tím tvoří a inkarnuje do matrixu ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON, tak nás stráží i vyšší L'MURTENET z říše DRAGASTÁN, která je naše záložní. 

Přicházíme sem jako robotický organismus LÁV HERMÉS, DUCH BOŽÍ, který si bere na sebe obleky na ducha a v nich tvoří, a který si přeje vytvořit ABSOLUTNÍ NIRVÁNU, která pak po její inkarnaci trvá téměř 45 miliard let. 

45 miliard let tvoříme až sem, zločin na nás trvá nějakých 8000 let cca a potom již víme jak zločin zachytit a převychovat, neboť se zprovozní zcela absolutné pozemský L'MURTENET BOŽÍ MLÝNY a ten vytváří psychotronické mentální zdi a umožňuje všechny zločince ztrestat ihned již v zárodku jejich zločinu v počinu na obětech. Tato schopnost L'MURTENETU  se neustále zlepšuje na větší a větší detail. 

Každopádně ABSOLUTNÍ BOŽÍ SPRAVEDLNOST A PRÁVO  se vykonává absolutně vždy a vždy tomu tak bylo.

Jsme dvě říšea máme dvě těla. 

Tělo fyzické a tělo etherické neboli duchovní. 

Naše tělo je multifokální a multidimenzionální.

Vidíme se zrcadlově přičemž ŘÍŠI ETHER  ze Země můžeme vidět pouze, když máme povolení, meditujeme se s právným záměrem a na halucinogenech.

Pokud bychom neměli práva, halucinogeny by nás zabily, kdybychom se dobývali do matrixu neoprávněně, a nebo bychom dostali pouze vadné halucinogenní apokalyptické vize.

Pokud ztratíme tělo fyzické, oblékáme tělo duchovní a žijeme dále podle toho, jaký další život jsme si postojem ke stavbě celosvětové mezinárodní absolutní nirvány pro všechny vysloužili předtím. 

Zločinci jsou po smrti ihned zachyceni a jdou do nápravných zařízení, aby se z nich stali nirvánští. 

Žádný zločin nezůstává nepotrestán a řeší se až vypoví oběti.

Aby se nějaký zločin na vás řešil, musíte vypovědět před INKARNAČNÍM SOUDEM LIDSTVA. Tady na zemi se to děje i výpovědí před soudem a policií pozemskou. Důležitý je váš postoj, že každý zločin se musí nahlásit bezpečnostním složkám, které jsou pak za něj spoluzodpovědné a ž doby, kdy je vyřešen a dojde k začátku pocitového nápravování mezi obětí a zločincem.